FLASHGET TÜRKÇE

Kullanıcı Puanı
  • Toplam 2,8/5 Puan.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 oy
Program Adı
FlashGet Türkçe 1.82.1004
FlashGet en popüler download yardımcısı. Program web gö..
Kategori
Download Yöneticisi
İşletim sistemi
Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003
Boyut
3.54 Mb
Dili
Türkçe
Lisans
Shareware
Üretici
Amaze Soft
Eklenme Tarihi
(haxel)
İndirilme
30.835
FlashGet Türkçe indir
FlashGet Türkçe , flashget türkçe  indir

FlashGet Türkçe

FlashGet en popüler download yardımcısı. Program web gösterimcinizde tıkladığınız bir dosya linkiyle kapalı bile olsa harekete geçiriyor ve deyim yerindeyse sunucudan bu dosyayı adeta sömürüyor. Dosya boyutuna göre 5 ayrı parçaya ayırdığı bu dosyayı size en yakın değişik sunucular üzerinde arıyor ve indirmeye başlıyor. Destek verilen sunucularda ise eğer arama sonuç vermezse bu sunucudan dosyayı ayrı ayrı 5 parça halinde indiriyor.

Bu size hem büyük bir zaman kazancı hem de hız kazandırıyor. Benzerleri gibi yarım kalan indirmelere daha sonra devam edebilme özelliği de bulunuyor.

Ayrıca internet üzerinden hiç bir dosya indirmenize gerek kalmadan programı tamamen Türkçe kullanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey ise View menüsünden Language' ı oradan da Turkish'i seçmek.

Program her bir dosya parçası için ayrıntılı olarak sunucudan indirme durumunu görüntüleyebiliyor. Buna ek olarak değişik dosya türleri için indirme kuralları atayabilmenize de olanak tanıyor. Örnek olarak .exe uzantılı dosyalar masaüstünüze kopyalanırken .mp3 uzantılı dosyalarınız c:\MP3 klasörüne kopyalanıyor.
"FlashGet Türkçe " Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
Adınız
E-Posta
Doğrulama Kodu
19 + 15 = ?
Yorumunuz

    FlashGet Türkçe hakkında ilk yorumu siz yapın..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.