JİGSAW PUZZLE CREATOR 2007

Kullanıcı Puanı
  • Toplam 0/5 Puan.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program Adı
Jigsaw Puzzle Creator 2007 1.9
Jigsaw Puzzle Creator bir yapboz yapma programıdır. Pro..
Kategori
Eğlence
İşletim sistemi
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista
Boyut
7.49 Mb
Dili
Ingilizce
Lisans
Shareware
Üretici
Casperlab
Eklenme Tarihi
(DaRkNeSs)
İndirilme
684
Jigsaw Puzzle Creator 2007 indir
Jigsaw Puzzle Creator 2007, jigsaw puzzle creator 2007 indir

Jigsaw Puzzle Creator 2007

Jigsaw Puzzle Creator bir yapboz yapma programıdır. Program sayesinde yapbozlar oluşturabilir ve ihtiyacınıza göre kişiselleştirip düzenleyebilirsiniz. Programın dili İngilizce olmakla birlikte öyle çok bilgi gereksinimi duymadan birkaç çalışmadan sonra kendinize uygun profesyonel yapboz bulmacalar yapabilirsiniz. Bulmacalar için ayrıca resim ve ses de ekleyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz bulmacaları arkadaşlarınız ve dostlarınızla paylaşabilir ve yazdırabilirsiniz.

Kullanımı hakkında kısa bilgi:
'File > New yolundan 'Blank Project (Boş Proje)' açarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca aynı yoldan proje sihirbazına tıklayarak gelecek pencereden yine başlayabilirsiniz. Öncelikle bir resim dosyası seçmelisiniz. 'Project Template' (Proje Şablonu) ye tıkladığınızda açılan pencereden mevcut şablonlardan biriyle çalışabilirsiniz.

Resim ekleme menüsünden bilgisayarınızdaki resimlerden birini seçip Pieces (parça) sayısını belirttikten sonra (25-200 arası seçim yapılabilir) seçtiğiniz resim çalışması açılır. Ayrıca duvar kağıdı, ses, kabuk ekleyebilirsiniz (ayrıca firmanın sitesinden farklı skin (kabuk) ekleyebilirsiniz). 'Test Play' tuşuna basarak yapbozu oluşturabilir ve Build EXE (EXE yap) diyerek çalışmayı EXE haline getirebilir ve bu sayede gönderdiğiniz kişilerin de çalışmayı açmasını sağlayabilirsiniz.

Lisanslı fiyatı 29.95$'dır.
"Jigsaw Puzzle Creator 2007" Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
Adınız
E-Posta
Doğrulama Kodu
8 + 17 = ?
Yorumunuz

    Jigsaw Puzzle Creator 2007 hakkında ilk yorumu siz yapın..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.