ROTA SÖZLÜK

Kullanıcı Puanı
  • Toplam 2/5 Puan.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 oy
Program Adı
RoTa Sözlük 1.0
Bu program sayesinde kendi sözlüğünüzü kendiniz oluştur..
Kategori
Eğitim
İşletim sistemi
Windows (Tümü)
Boyut
758 Kb
Dili
Türkçe
Lisans
Freeware
Üretici
Aworlddata
Eklenme Tarihi
(SesSizLiK)
İndirilme
1.057
RoTa Sözlük indir
RoTa Sözlük, rota sözlük indir

RoTa Sözlük

Bu program sayesinde kendi sözlüğünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz. Programın yapım amacı kullanıcının günlük hayatta ve bilgisayar ortamında karşılaşıp anlamını bilmediği gerek İngilizce, gerekse de Türkçe sözcükleri kaydetmesidir. Günlük hayatımızda yavaş yavaş tam anlamıyla etkili olmaya başlayan bilgisayar ortamında çoğu kez anlamını bilmediğimiz İngilizce sözcük ve cümlelerle karşılaşırız. Sonra anlamını internetten veya sözlük programlarından bakar öğreniriz, fakat bir süre sonra unuturuz ve daha sonra yeniden ihtiyaç duyduğumuzda aynı işlemi tekrarlarız. Bu programın yazım amacı böyle sıkça karşılaşılan sözcükleri kayıt altına almak ve gerek duyulduğu zaman kolayca ulaşmak.
Programa bu yönlü menüler eklenmiş ve kullanıcı tarafından kayıt eklenme mantığı temel alınarak oluşturulmuştur.

Programda bulunan sözlük çeşitleri İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce ve Türkçe sözlüktür. İstediğiniz sözlük türüne kayıt ekleyebilir, düzenleyebilir ve de istediğiniz kaydı silebilirsiniz. Programın içinde yazar tarafından eklenmiş kayıt bulunmamaktadır. Program tamamen ücretsizdir.

Önemli: Bu program çalışabilmesi için bde sistem kurulumu gerekir. Windows XP SP2 ve üstü bilgisayarlarda gerek olmadığı için, kuruluma sadece indirme aracısı ilave edilmiştir.
"RoTa Sözlük" Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
Adınız
E-Posta
Doğrulama Kodu
2 + 12 = ?
Yorumunuz

    RoTa Sözlük hakkında ilk yorumu siz yapın..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.