ALEO FLASH MP3 PLAYER BUİLDER

Kullanıcı Puanı
 • Toplam 1/5 Puan.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
1 oy
Program Adı
Aleo Flash MP3 Player Builder 3.2
Aleo Flash MP3 Player Builder ile birkaç tıklama yapara..
Kategori
Webmaster/Programlama
İşletim sistemi
Windows (Tümü)
Boyut
2.49 Mb
Dili
Ingilizce
Lisans
(Shareware) 30 Gün
Üretici
Aleo Software Inc.
Eklenme Tarihi
(SesSizLiK)
İndirilme
1.379
Aleo Flash MP3 Player Builder indir
Aleo Flash MP3 Player Builder, aleo flash mp3 player builder indir

Aleo Flash MP3 Player Builder

Aleo Flash MP3 Player Builder ile birkaç tıklama yaparak, web siteleriniz için çeşitli şekillerde ve özellikte flash mp3 player yani mp3 müzik çalar oluşturabilirsiniz.

Eğer müzikle ilgili bir kişiyseniz (aranjör, bestekar, dj vb.) ve yaptığınız müzikleri başkalarına dinletmek istiyorsanız, program ile yaptığınız mp3 player’ı cd üzerine yazdırıp, dinletmek istediğiniz kişiye verdiğinizde, herhangi bir bilgisayarda rahatlıkla dinleyebilir.

Programın Çalışma Özellikleri :
 • MP3 veya WAV dosyası türündeki müziklerinizi ses kalitelerini bozmadan siteniz üzerinden SWF yani flash dosyası şeklinde ziyaretçilerinize dinletebilirsiniz. (SWF türünde dinletmek genelde sitenizdeki mp3’lerin çalınmasına, başka amaçlarla kullanılmasını önlemek amacıyla kullanılmaktadır.)
 • Ziyaretçinizin sitenizden müzik dinlemek için bilgisayarına Media Player veya başka herhangi bir ses/video çözücüsü yükletmenize gerek kalmıyor. Sadece Adobe Flash Player olması yeterlidir. (Tüm Windows, Linux, Macintosh ve diğer sistemlerde zaten bulunur.)
 • Yaptığınız müzik çalarınızı oluştururken müziklerinizi ister swf’ye (flash) çevirterek, isterseniz de mp3 halinde sitenize atıp dinletebilirsiniz.
 • Müzik çalarınızı oluştururken sayfanıza eklemekte zorluk çekmemeniz için gereken HTML kodu da program tarafından oluşturularak size yol gösterilmektedir.
 • Müzik çalarınızı direkt mp3 çalacak şekilde ayarlarsanız, programın oluşturacağı xml playlist yani şarkı listesi ile kolaylıkla müzik parçalarını değiştirebilirsiniz.
 • Yaptığınız mp3 player ekranında ziyaretçilerinize kolaylık sunmak açısından ileri, geri, durdurma, duraklatma, sonraki parça, önceki parça ve benzeri butonlar ekleyebilirsiniz.
 • Eklediğiniz parçaların bellek ayarını belirterek ziyaretçinin uzun süre beklemeden parçayı hemen dinlemeye geçebilmesini sağlayabilirsiniz.

  Ekran Görüntüleri / Demo :
  Programı kurmadan ekran görüntülerinden bir ön fikir edinmek isterseniz üreticinin Ekran Görüntüleri Sayfasına bakabilirsiniz.

  Örnek MP3 Çalar Görünümleri :
  Programın içerisinde yüklü gelen yaklaşık 25 tane mp3 çalar örneğini görmek için buraya tıklayınız.

  Yardım Dokümanı :
  Üreticinin sitesi üzerindeki resimli yardım dokümanına gitmek için buraya tıklayınız…

  Lisans & Ücret Bilgisi :
  Program 30 günlük deneme sürümü ile kurulmakta ve oluşturacağınız flash animasyonların üzerine Trial Version şeklinde bir ibare yerleştirilecektir.
  Programı 30 günün sonunda kullanmaya devam edebilmek için 39.95 Usd. Karşılığında üreticiden lisans anahtarı satın almalısınız. Lisans satın aldığınızda ömür boyu ücretsiz versiyon yükseltme ve üreticinin çıkaracağı yeni efektlere sahip olma imkanına kavuşacaksınız.
  Programı satın almak için buraya tıklayınız…

  Editörden Püf Noktalar :
 • MP3 çalarınızı sayfanıza eklerken flash object kodunun içerisinde göreceğiniz version= kısmındaki sayıyı bozmadan (sayı ayraçlarını nokta ile değil virgülle yazmalısınız) Adobe Flash Player web sitesindeki son versiyon değerini yazarsanız, ziyaretçilerinizde eski flash versiyonu olanlar müzik çalarınızı açarken flash versiyonlarını yükseltmeleri uyarısı alırlar, son flash versiyonunu kullanmaları halinde müzik çalarınız daha performanslı çalışır.
  Web tasarım hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz Adobe Flash Player Versiyon Kontrolü Kodunu da kullanabilirsiniz.
 • Müzik çalarınızı açan ziyaretçinin parçalarınızın yüklenmesini beklememesi için, dosyanın %5’i yüklendiğinde çalmaya başla şeklindeki seçenek ile 5 mb’lık bir müzik dosyasının %5’i olan 256 Kb yüklendiğinde parça hemen çalmaya başlar, aynı anda da parçanın geri kalanını yüklemeye devam eder, ziyaretçi ekrandan bu işlemi rahatlıkla görerek bir sorun olmadığını anlayarak dinlemeye devam eder. Belirttiğiniz değeri mantık yürüterek fazla yüksek tutmaz iseniz parçanız hemen çalmaya başlar.
 • "Aleo Flash MP3 Player Builder" Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
  Adınız
  E-Posta
  Doğrulama Kodu
  3 + 16 = ?
  Yorumunuz

   Aleo Flash MP3 Player Builder hakkında ilk yorumu siz yapın..
  Program Kategorileri  Popüler İçerikler
  © 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.