GREETİNG CARD EDİTOR

Kullanıcı Puanı
  • Toplam 5/5 Puan.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 oy
Program Adı
Greeting Card Editor 2009.2.4
Greeting Card Editor bir tebrik kartı yapma programıdır..
Kategori
Eğlence
İşletim sistemi
Windows (Tümü)
Boyut
5.91 Mb
Dili
Türkçe
Lisans
Shareware (Filigran ekler)
Üretici
ZCStar
Eklenme Tarihi
(SesSizLiK)
İndirilme
565
Greeting Card Editor indir
Greeting Card Editor, greeting card editor indir

Greeting Card Editor

Greeting Card Editor bir tebrik kartı yapma programıdır. Program sayesinde arkadaşlarınıza, ailenize, sevdiklerinize kendi tasarımlarınızdan oluşan tebrik kartları hazırlayabilirsiniz. Bayram, yılbaşı, doğum günü ya da diğer özel günler için kartlar hazırlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Devasa boyutlu ve karmaşık ayarlara sahip programlarla uğraşmaya gerek yok. Program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde resimlerden oluşan tebrik kartları yapabilirsiniz. Öyle grafik programlarını da bilmenize gerek yok. Programı tek pencere içinden yönetip, menüler içinden çalışmanızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hem efekt ekleyip hem de istediğiniz yazıyı yazdıktan sonra kaydedip daha sonra göndereceklerinize yollayabilirsiniz.

Çalışmanın profesyonelliği tamamen sizin el becerisi ve hayal dünyanıza kalmış durumda. Deneme yanılma yoluyla kolay bir şekilde tebrik kartları yapabilirsiniz.

Programın içinde çok sayıda küçük resim bulunur. Ayrıca 220 maske seçimiyle efektler ekleyip çalışmanızı duvar kağıdı yapabilir ve JPEG, BMP olarak kaydebilirsiniz. Ayrıca dışarıdan resim alıp, programın içinde düzenleyebilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde çıktı çalışmaya filigran eklenir. Bunu kaldırmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$''dır.
"Greeting Card Editor" Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
Adınız
E-Posta
Doğrulama Kodu
10 + 6 = ?
Yorumunuz

    Greeting Card Editor hakkında ilk yorumu siz yapın..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.