BLİNK

Kullanıcı Puanı
  • Toplam 2/5 Puan.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 oy
Program Adı
Blink 1.1.1.9
Çevrimiçi oyunculuk platformu oyunu
Kategori
Oyun
İşletim sistemi
Boyut
13.4 MB
Dili
Diğer
Lisans
Ücretsiz
Üretici
BilgeOyuncu
Eklenme Tarihi
(Admin)
İndirilme
531
Blink indir
Blink, blink indir

Blink

Blink;oyuncular için özel olarak tasarlanmış, üstün özelliklerle donatılmış bir çevrimiçi oyunculuk platformudur. Tek tıklama ile oyunlar indirip kurabilir ve online turnuvalar düzenleyebilirsiniz.

 

 

ÖZELLİKLERi;

Arkadaşlar
Arkadaşlarınızla Blink! üzerinden anlık mesajlaşabilir ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda veya oyun açtığında Blink! sizi sesli ve/veya görsel olarak bilgilendirir. Böylece arkadaşlarınız ile Blink! üzerinden her zaman iletişim halinde olabilirsiniz.

Topluluk
Blink! arkadaşlarınızla birlikte ortak bilgi ve medya paylaşımında bulunabileceğiniz bir ortam sunar. Dilerseniz arkadaşlarınızla mesaj, fotoğraf veya video paylaşabilir ve arkadaşlarınızın göndermiş olduğu içeriklere yorum yazabilirsiniz.

Oyun Geliştirici
Bireysel veya kurumsal oyun geliştiricileri, geliştirmiş oldukları oyunlarının tanıtımını ve yayınını Blink! mağaza üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Oyun geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış, kullanıcı dostu arayüzü ile oyun geliştirici paneli oyun geliştiricilerin hizmetinde. Üstelik tek kuruş dahi ödemeden!
 Mağaza
Blink! oyun mağazasında aksiyon, strateji, macera v.b. gibi popüler oyun türlerine göre gruplandırılmış yüzlerce ücretsiz oyun ile ilgili ekran görüntülerine ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz oyunları bilgisayarınıza çok kısa bir süre içerisinde indirebilir ve kurulum zahmetine girmeden tek tık ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer oyun ile ilgili güncelleme paketleri yayınlanmışsa Blink! otomatik olarak oyunlarınızı son sürüme güncelleyecektir. Böylece her zaman oyunlarınız güncel kalacaktır.

Oyunlarım
Blink! mağazadan indirmiş olduğunuz oyunlara dilediğiniz zaman "Oyunlarım" sekmesinden ulaşabilir ve oyun güncelleme, oyun başlatma işlemlerini buradan kolaylıkla yapabilirsiniz.

GameSec
Çevrimiçi oyunlarda, oyuncuların adil şartlarda rekabet edebilmelerini güvence altına alan GameSec anti hile teknolojisi Blink! ile bütünleşik olarak çalışır. GameSec, gelişmiş hile tespit tekniklerini kullanarak, bilinen hile türlerinin tespit edilmesinde son derece etkili bir çözüm sağlar. GameSec ile hile kullandığı tespit edilen oyuncular yasaklandığı takdirde, bir daha aynı sunucuya kesinlikle giriş yapamaz.
 
"Blink" Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
Adınız
E-Posta
Doğrulama Kodu
13 + 6 = ?
Yorumunuz

    Blink hakkında ilk yorumu siz yapın..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.