INCREDİMAİL 2

Kullanıcı Puanı
  • Toplam 1/5 Puan.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 oy
Program Adı
IncrediMail 2 6.29 Yapı 5203
Profosyonel bir e-posta yönetim programı.
Kategori
E-posta
İşletim sistemi
Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Boyut
11.9 MB
Dili
İngilizce
Lisans
Adware
Üretici
IncrediMail Ltd.
Eklenme Tarihi
(Admin)
İndirilme
369
IncrediMail 2 indir
IncrediMail 2, ıncredimail 2 indir

IncrediMail 2

IncrediMail 2;Profosyonel  bir e-posta yönetim programı.

 

Outlook'un, Thunderbird'ün arayüzünü, e-posta gönderme seçeneklerini sıkıcı ve renksiz buluyorsanız IncrediMail kalbinizi daha ilk dakikadan fethedecek. Son derece kullanışlı ve kolay bir arayüzle gelmesine karşın, eğlenceli ve renkli bir yapıya sahip. E-postalarınızı gönderirken, fon içindeki görüntülerden (letters) herhangi bir istediğinizi (çok fazla seçenek mevcut, hatta kategoriler altında alt kategorilerle neredeyse uçsuz bucaksız bir kütüphane ile sizleri bekliyor) koyuyorsunuz ve e-postanızda anlatmak istediğinizi fondaki resimle daha da güçlendirebiliyorsunuz. Mesela arkadaşınıza yaz tatilinizle ilgili bir e-postayı kumsal arkaplanlı bir sayfada gönderdiğinizi bir düşünsenize… (Yazının sonuna doğru, programın Türkçe desteği olmadığından, Türkçe bilmeyenler için örnek bir e-posta gönderimi ve süslemesinden bahsedeceğim.)

IncrediMail’in farklı ve güzel özelliklerinden biri, eğlenceli yapısını e-posta aldığınızda sizi uyarırken (notifier) de koruması. İsteğinize göre ayarlayacağınız zaman aralıkları ile (“Nasıl yapılır” aşağıda) sunucudaki yeni e-postalarınızı kontrol ettikten sonra, eğer yeni bir e-postanız var ise, bu e-posta bilgisayarınıza indirildiğinde, seçiminize göre bir uşaktan “You have mail, sir!” (Mesajınız var, efendim!) cümlesi ile, bir köpeğin havlaması ve yuvarlanıp ekranınızı yalaması ile, Formula 1 yarışlarından kaçıp gelmiş bir salyangozun görüntüsü ile, elektronik bir “message waiting” (mesaj bekliyor) yazısı ile, “smiley” olarak adlandırdığımız ve MSN Messenger ile hayatımıza giren sarı yuvarlak kafalı bir ressamın hızlı bir çizimi ya da benzer bir karakterin size çiçek uzatıp kendini füze ile uzaklaştırması ile uyarılmayı tercih edebilirsiniz. Seçiminize göre ister her seferinde aynı şekilde, isterseniz her e-posta gelişinde farklı şekilde uyarılmayı tercih edebilirsiniz. Bunları sıralamışken hemen hatırlatalım, bu saydıklarım, bu programın ücretsiz versiyonu için geçerlidir.

Program ile sadece e-postalarınızı kişiselleştirmiyorsunuz, tabii ki, programın kabuğunu (skin) da var olan seçenekler arasından, ya da ücretli sürüme yükseltip internette bulunan seçenekler arasından değiştirebiliyorsunuz ki ön tanımlı olarak gelen kabuk da yeterince güzel.

E-postanızı zenginleştirebileceğiniz seçenekler arasında bulunan fonlardan (letters) bahsettik. Bunun dışında, e-postanıza ekleyebileceğiniz animasyonlar (animations) ile hareketli karakterler ile e-postanızı hareketlendirebilirsiniz. Sadece bu kadar mı? Tabii ki hayır. Bunun yanında sesler de (sounds) ekleyebilir, özel günleriniz için hazırlanmış kartları da (Ecards) kullanabilirsiniz.

"IncrediMail 2" Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
Adınız
E-Posta
Doğrulama Kodu
7 + 2 = ?
Yorumunuz

    IncrediMail 2 hakkında ilk yorumu siz yapın..
Program Kategorileri



Popüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.