PANDA FREE ANTİVİRUS

Kullanıcı Puanı
  • Toplam 2/5 Puan.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 oy
Program Adı
Panda Free Antivirus 2015 15.0.1
Kaliteli ve bedava anti virüs programı
Kategori
Antivirüs & Güvenlik
İşletim sistemi
Windows (Tümü)
Boyut
1.27 MB
Dili
Türkçe
Lisans
Ücretsiz
Üretici
Panda Software
Eklenme Tarihi
(SesSizLiK)
İndirilme
769
Panda Free Antivirus indir
Panda Free Antivirus, panda free antivirus indir

Panda Free Antivirus

Bedava Antivirüs Programı Panda

Panda Free Antivirus, güvenlik uygulamalarıyla ünlü Panda şirketinin hazırladığı en son antivirüs yazılımı olarak karşımızda.

KullAanımı oldukça kolay ve ücretsiz bri yazılım.

Geçmişte Panda Cloud Antivirüs olarak varlığını sürdürmüş olan program, artık Panda Free Antivirus adıyla yayınlanıyor ve en son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor.

Programın arayüzü biraz Windows 8 Metro arayüzü tasarımına sahip ve böylece kullanıcıların programı kullanırken zorlanmalarının önüne geçilmeye çalışılmış.

Bu sayede anlık olarak gerçekleştirilen tarama işlemlerini görebiliyor, programın alt menülerinde yer alan diğer işlevlerine de kolayca erişebiliyorsunuz.

Antivirüste yer alan tüm araçları kısaca listelemek gerekirse;

Antivirüs

Bu bölümde bilgisayarınızdaki tüm sabit diskleri tam bir virüs taramasından geçirebilir, ortaya çıkan virüsleri karantinaya alabilir veya dosyaları ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda tarama zamanı planlama ve aylık raporları görme gibi seçenekler sayesinde bilgisayarınızın güvenliği üzerinde tam bir denetim sahibi olabilirsiniz.

USB Aşısı

USB Aşısı modu, bilgisayarınıza taktığınız USB aygıtlarından bilgisayarınıza gelebilecek virüsleri engelliyor ve aynı zamanda bu diskleri koruma altına alarak onlara virüs bulaşmasına da engel oluyor. Dolayısıyla sürekli taşınabilir depolama cihazlarını kullananlar için en önemli araçlardan birisi.

Kurtarma Kiti

Bazen bilgisayarlarımıza bulaşan virüsleri temizlemek zor olabiliyor ve bu zararlı yazılımlar bilgisayarın diğer işlevlerini etkisiz hale getirerek kendilerinin silinmelerini engelliyorlar. Bu durumlar için hazırlanmış olan Kurtarma Kiti, bilgisayarınıza hakim olmadığınızda bu durumdan kurtulabilmenizi sağlıyor.

İşlem İzleme

İşlem izleme özelliği ise anlık olarak bilgisayarınızda gerçekleşen işlemleri takip ediyor ve bu sayede o an zararlı bir şekilde hareket eden programlar ortaya çıkıyor. Malware, adware, virüs, trojan gibi zararlı yazılımlar elbette bu aracın skalası altına giriyor.

Panda Free Antivirus'ün ayarlar bölümünde gerçekleştirebileceğiniz pek çok özelleştirme seçeneğinden faydalanarak programın tam da istediğiniz gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz


Program Tagları

antivirüs programı antivirüs anti virüs panda panda antivirüs antivirüs programları
"Panda Free Antivirus" Hakkında Yapılan Yorumlar (0 Yorum)
Adınız
E-Posta
Doğrulama Kodu
11 + 10 = ?
Yorumunuz

    Panda Free Antivirus hakkında ilk yorumu siz yapın..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.