"antivirüs" için 16 sonuç bulundu


 • Panda Free Antivirus 2015 15.0.1

  Kaliteli ve bedava anti virüs programı Panda Free Antivirus indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 15.08.2014 15:56:26 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 732 kez indirildi. indir Bedava Antivirüs Programı Panda Panda Free Antivirus, güvenlik uygulamalarıyla ünlü Panda şirketinin hazırladığı en son antivirüs yazılımı olarak karşımızda. KullAanımı oldukça kolay ve ücretsiz bri yazılım. Geçmişte Panda Cloud Antivirüs olarak varlığını sürdürmüş olan program, artık Panda Free Antivirus adıyla yayınlanıyor ve en son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor. Programın arayüzü biraz Windows 8 Metro arayüz..
 • HitmanPro 3.7.9.221

  Antivirüs güvenlik programı HitmanPro indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 19.07.2014 16:40:04 tarihinde eklendi. Kullanım kısıtlamalı (30 gün) olarak 666 kez indirildi. indir HitmanPro:Bilgisayarınızdan kötü niyetli yazılımları tespit eder ve siler.   Kullanımı oldukça kolay bir antivirüs programıdır.Program tüm sistemi hızlı bir şekilde tarar zararlıları tespit eder ve temizler. Sisteminiz artık daha güvende.   Casus yazılımlar,truva atları,reklam yazılımları,virüsler,solucanlara karşı sisteminizi korur. Bu yazılım ile sistem performansınızda arttar.   Yazılım hızlı ve tam bir tarama yaparken siz istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.Size anında bir rapor suna..
 • AVG AntiVirus Free 2014.4744

  Antivirüs güvenlik programı AVG AntiVirus Free indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 17.07.2014 16:52:18 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 678 kez indirildi. indir AVG AntiVirus Free:Bu program ile tam ve hızlı bir tarama yaparak sisteminizdeki zararlıları tespit eder ve siler.   Kullanımı kolay bir arayüze sahip gelişmiş özelliklere sahip ve ücretsiz  antivirüs programı.   Yazılım sistemdeki tüm zararlıları temizler ve  sistem performansınızıda artırır. Truva atları,casus yazılımlar,reklam yazılımları,virüsler ve solucanlara karşı tam bir koruma sağlar. Kullanımı oldukça kolay ve üstelik ücretsizdir.   E-posta yolu ilede koru..
 • Emsisoft Anti-Malware 9.0.0.4183

  Antivirüs güvenlik programı Emsisoft Anti-Malware indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 12.07.2014 12:34:58 tarihinde eklendi. Kullanım kısıtlamalı (30 gün) olarak 623 kez indirildi. indir Emsisoft Anti-Malware:Gelişmiş özelliklere sahip kaliteli bir antivirüs programıdır.   Yazılım sisteminizi reklam yazılımlarına, solucanlara,truva atlarına,virüslere,casus yazılımlara karşı korur. Tam ve hızlı bir tarama gerçekleştirerek sisteminizdeki tüm zararlıları siler.   Emsisoft Anti-Malware antivirüs yazılımlerı içinde en kaiteli ve öne çıkanıdır.   Kullanımı kolay bri arayüze sahip,tüm zaraıları tespit eden ve ortadan kaldıran bir ayzılım.   Yazıl..
 • Avira Free Antivirus 14.0.5.450

  Antivirüs güvenlik programı Avira Free Antivirus indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 05.07.2014 15:59:58 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 422 kez indirildi. indir Avira Free Antivirus:Kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahip ücretsiz yazılımdır.   Yazılım antivirüs özelliği dışında trojenler,casus yazılımlar,reklem yazılımları,solucanlara karşı sisteminizi korur. Program tam ve kaiteli bir tarama yapar tüm zararlıları tespit eder ve ortadan kaldırır.   Ücretsiz bir antivirüs programı ve oldukça kaliteli bir yazılım   Yazılım oldukça başarılı ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Gerçek-zamanlı koruma ile gü&cce..
 • UnHackMe 7.20.440

  Antivirüs temizleme yazılımı UnHackMe indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 02.07.2014 18:17:01 tarihinde eklendi. Kullanım kısıtlamalı (30 gün) olarak 482 kez indirildi. indir UnHackMe:Kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahip kaliteli bir yazılımdır.   Yazılım tüm zararlıları kolay ve başarılı bir şekilde sisteminizden kaldırır.   Bilgisayar korsanları bu zararlı araçlarla izinsiz olarak giriş yaptıkları ve saldırdıkları bilgisayarlarda kendilerini gizlemekte ve bilgisayar yöneticilerinin kullanım haklarına sınırsızca sahip olabilmektedirler. Ayrıca bilgisayar korsanları "rootkit"ler ile kullanmış oldukları diğer zararlı araçları(truva atları, casus yazılımlar, sol..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.