"antivirüs programı" için 3 sonuç bulundu


  • Panda Free Antivirus 2015 15.0.1

    Kaliteli ve bedava anti virüs programı Panda Free Antivirus indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 15.08.2014 15:56:26 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 769 kez indirildi. indir Bedava Antivirüs Programı Panda Panda Free Antivirus, güvenlik uygulamalarıyla ünlü Panda şirketinin hazırladığı en son antivirüs yazılımı olarak karşımızda. KullAanımı oldukça kolay ve ücretsiz bri yazılım. Geçmişte Panda Cloud Antivirüs olarak varlığını sürdürmüş olan program, artık Panda Free Antivirus adıyla yayınlanıyor ve en son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor. Programın arayüzü biraz Windows 8 Metro arayüz..
  • Exterminate It! 2.12.10.18

    Antivirüs,güvenlik programı Exterminate It! indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 22.10.2013 15:59:51 tarihinde eklendi. Deneme Sürümü olarak 333 kez indirildi. indir Exterminate It!:: Program tam ve kaliteli bir atrama yapark sistemdeki kötü niyetli yazılımları anaında buluyor ve temizliyor. Kullanımı kolay bir arayüze sahip profosyonel bir araçtır.   Trojan, rootkit , malware , spyware gibi tehdit unsuru yazılımları tespit eder ve sistemden kaldırır. Program isterseniz siz istediğinizde istersenizde sürekli çalışır durumda bırakabilirsiniz. Artık sisteminiz daha güvende ve oldukça hızlı...
  • Kompas Antivirus 2.0.9

    Antivirüs güvenlik programı Kompas Antivirus indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 17.09.2013 13:24:35 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 324 kez indirildi. indir Kompas Antivirus: Program ile bilgileriniz artık daha güvende. Kullanımı oldukça kolay ve ücretsiz bir antivirüs programıdır. Özellikle Malware tehditlerine karşı tam bir koruma sağlar.   Program solucanlar,casus yazılımlar,virüslere karşı tam ve kaliteli bir tarama yapıyor.Tüm zaralıları ortadan kaldırıyor böylece sistem performansınızda artıyor.   Yazılım sürekli aktif halde silmiş olduğu zaralılardan sonra bilecek tehditlere karşı sürekli hazır.    ..
Program KategorileriPopüler İçerikler
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.