"virüs temizleme" için 12 sonuç bulundu


 • HitmanPro 3.7.9.221

  Antivirüs güvenlik programı HitmanPro indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 19.07.2014 16:40:04 tarihinde eklendi. Kullanım kısıtlamalı (30 gün) olarak 698 kez indirildi. indir HitmanPro:Bilgisayarınızdan kötü niyetli yazılımları tespit eder ve siler.   Kullanımı oldukça kolay bir antivirüs programıdır.Program tüm sistemi hızlı bir şekilde tarar zararlıları tespit eder ve temizler. Sisteminiz artık daha güvende.   Casus yazılımlar,truva atları,reklam yazılımları,virüsler,solucanlara karşı sisteminizi korur. Bu yazılım ile sistem performansınızda arttar.   Yazılım hızlı ve tam bir tarama yaparken siz istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.Size anında bir rapor suna..
 • AVG AntiVirus Free 2014.4744

  Antivirüs güvenlik programı AVG AntiVirus Free indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 17.07.2014 16:52:18 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 707 kez indirildi. indir AVG AntiVirus Free:Bu program ile tam ve hızlı bir tarama yaparak sisteminizdeki zararlıları tespit eder ve siler.   Kullanımı kolay bir arayüze sahip gelişmiş özelliklere sahip ve ücretsiz  antivirüs programı.   Yazılım sistemdeki tüm zararlıları temizler ve  sistem performansınızıda artırır. Truva atları,casus yazılımlar,reklam yazılımları,virüsler ve solucanlara karşı tam bir koruma sağlar. Kullanımı oldukça kolay ve üstelik ücretsizdir.   E-posta yolu ilede koru..
 • Ad-Aware Free Antivirus+ 11.2

  Güçlü bir güvenlik yazılımı. Ad-Aware Free Antivirus+ indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 06.06.2014 18:03:53 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 738 kez indirildi. indir Ad-Aware Free Antivirus+:Kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahip. Kaliteli ve ücertsiz bir antivirüs programıdır.   Yeni nesil gelişmiş özellikleri ile karşınıza çıkan bir güvenlik yazılımıdır. casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, truva atlarına,virüs ve  kötü niyetli  tüm zararlılara karşı sistemize güçlü bir koruma sağlar. Yazılım oldukça gelişmiş ve hızlı bir tarama yaparak tüm zararlıları bulur ve temizler. Sisitem performnasın..
 • Anvi Smart Defender 2.2

  Güçlü bir antivirüs programıdır. Anvi Smart Defender indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 05.06.2014 14:23:57 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 426 kez indirildi. indir Anvi Smart Defender: virüs, trojan, adware gibi kötü niyetli yazılımları sisteminizden temizler.   Tam bir bakım onarım yazılımıdır. Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu yazılım tam ve hızlı bir atarama yaparak bilgisayarınızı tüm zararlılardan temizler.   B program sayesinde sistem performansınız oldukça artacaktir. Güçlü bir antivirüs programı araıyorsanız tam da size göre.   Bilgi sayarınıza taktığınız cd,hardisk gibi şeyleri sistemi yormadan tarar ve siz ..
 • Facebook Virüsü Temizleme

  Facebook virüsü temizleme programı Facebook Virüsü Temizleme indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 05.06.2014 13:06:03 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 457 kez indirildi. indir FACEBOOK VİRÜSLERİNİ TEMİZLEME YOLLARI   Bir çok kullanıcının facebook hesabında görmüşsünüzdür; "Son paylaşımıma baksana" ya da "Bayadır bunla uğraşıyodum ama harika video oldu" gibi istem dışı paylaşım yapmaların sağlayan virüslere maruz kalıyorlar.   Her ne kadar facebook virüslerinden korunmanın en iyi yolu hesabınıza hiç bulaştırmamk olsa da, facebookunuza bulaşan virüslerden aşağıdaki yöntemleri izleyerek kurtulabilmeniz mmkün. Bunun için sizlere f..
 • AdwCleaner 3.015

  Virüs temizleme programı AdwCleaner indir Antivirüs & Güvenlik kategorisine 13.12.2013 15:31:05 tarihinde eklendi. Ücretsiz olarak 567 kez indirildi. indir AdwCleaner:İstenmediğiniz sitelere gidiyorsanız yada istenmediğiniz reklamlar çıkıyor ise tam da size göre bir  virüs programı.   Kullanımı kolay bir ara yüze sahip kaliteli ve üstelik ücretsiz bir yazılım.   Tarayıcı ana sayfası değiştiren uygulamalar İstenmeyen reklamlar İstenmeyen programları silmenize yardımcı bir yazılımdır...
Program KategorileriPopüler İçerikler
128
© 2007 - 2013 İndiristan Cumhuriyeti - Tüm Hakları Saklıdır.